Cím: Az 1994-95-ös tanévi matematika pontverseny állása a szeptember‐novemberi feladatok feldolgozása után
Füzet: 1995/március, 129 - 136. oldal  PDF file
Témakör(ök): Egyéb írások

A szöveg csak Firefox böngészőben jelenik meg helyesen. Használja a fenti PDF file-ra mutató link-et a letöltésre.

Az elérhető pontszám ‐ minden gyakorlatot, feladatot egy megoldással számítva ‐ a gyakorlatoknál 120, a feladatoknál 90, a H-jelű gyakorlatokkal együtt 160; a C gyakorlatoknál és a Nehezebb feladatok versenyében 60 pont.

 
 
Gyakorlatok
 
 

 
Általános iskolások
1. Juhász András 8. o.t. 107; 2. Terpai Tamás 8. o.t. 106; 3. Molnár-Sáska Balázs 8. o.t. 99; 4‐5. Bárány Kristóf 8. o.t., Hangya Balázs 8. o.t. 97; 6. Horváth 202 Gábor 8. o.t. 88; 7. Devecsery András 8. o.t. 84; 8. Barát Anna 8. o.t. 80; 9. Végh László 8. o.t. 75; 10. Pap Júlia 8. o.t. 71; 11. Patakfalvi Zsolt 8. o.t. 66; 12‐13. Csapó Adrián 8. o.t., Szilágyi Zoltán 8. o.t. 59; 14. Vajk Rita 8. o.t. 58; 15. Venter György 7. o.t. 57; 16. Szakács László 8. o.t. 56; 17. Gueth Krisztián 8. o.t. 55; 18. Halász Zoltán 8. o.t. 46; 19. Pápai Tivadar 5. o.t. 45; 20. Reviczky Katalin 8. o.t. 36; 21. Németh 627 András 8. o.t. 35; 22‐23. Caimacan Tünde 8. o.t., Tóth Gábor 8. o.t. 34; 24. Poronyi Gábor 8. o.t. 33; 25‐26. Hesz Gábor 8. o.t., Schmidt Ákos 8. o.t. 32; 27. Bákor Krisztina 7. o.t. 31; 28. Kotta Ibolya 8. o.t. 30; 29‐31. Paczári Krisztián 7. o.t., Rakonczai Anna 8. o.t., Vajda Zoltán 8. o.t. 29; 32‐33. Kurucz Miklós 8. o.t., Sinóros Szabó Péter 8. o.t. 26; 34‐37. Benedek Csaba 8. o.t., Benke Noémi 7. o.t., Liska János 8. o.t., Tóth Gábor 8. o.t. 25; 38‐39. Kiss 345 Gergely 7. o.t., Lohn Balázs 8. o.t. 23; 40‐42. Dési Balázs 8. o.t., Kutalik Péter 8. o.t., Szabó 007 Zsolt 8. o.t. 21; 43. Farkas Claudia 8. o.t. 20; 44‐47. Holik Gábor 8. o.t., Horváth Ildikó 8. o.t., Kis Tamás 8. o.t., Tar Zsolt 8. o.t. 19; 48‐50. Gyöpös Noémi 8. o.t., Haskó Gabriella 8. o.t., Szeremi Katalin 8. o.t. 17; 51‐60. Balling Péter 7. o.t., Balog Dániel 8. o.t., Csobánkai Judit 8. o.t., Dégi Júlia 8. o.t., Kósa Botond 8. o.t., Kovács Imre Tamás 7. o.t., Mező Tamás 8. o.t., Nagy 365 Gábor 7. o.t., Szabó Tibor 8. o.t., Telcs Borbála 8. o.t. 16; 61‐64. Kis Tóth Ágnes 8. o.t., Mayer Edina 8. o.t., Nagy Máté 8. o.t., Varsányi Dániel 8. o.t. 15; 65‐66. Bálint Kamill 8. o.t., Takáts Gergely 7. o.t. 14; 67‐68. Huhn Zsófia 8. o.t., Kiss Gábor 8. o.t. 13; 69‐71. Dávid Anita 7. o.t., Lőwenberg Dániel 6. o.t., Marjai Péter 8. o.t. 12; 72‐77. Balogh Attila 8. o.t., Bíró Dániel 8. o.t., Eller Máté 8. o.t., Pongrácz Anita 8. o.t., Radics Bernadett 8. o.t., Török Bernadett 8. o.t. 11; 78‐87. Báli Péter 8. o.t., Gál Katalin 6. o.t., Horváth Gergely 7. o.t., Ilyés Edit 8. o.t., Kovács 614 Ágnes 8. o.t., Madarász Tamás 8. o.t., Molnár 733 Csaba 8. o.t., Simon Dávid 8. o.t., Tamás Erika 8. o.t., Varga Dániel Tamás 8. o.t. 10 pont. Kevesebb pontja van 81 versenyzőnek.

 
I. osztályosok

1. Deli Tamás 124; 2. Nyul Gábor 115; 3. Zubcsek Péter Pál 112; 4. Katona Zsolt 111; 5‐6. Bérczi Gergely, Pogány Ádám 106; 7. Lippner Gábor 103; 8. Szabó Jácint 98; 9. Simon Barna 91; 10. Szabó 130 Gábor 81; 11‐12. Less Áron, Méder Áron 76; 13‐14. Dargó Eszter, Papp Eszter 75; 15. Nagy 201 Endre 74; 16. Maláti István 72; 17‐18. Varga 112 Péter, Zawadowski Ádám 71; 19. Hartmann Miklós 69; 20‐21. Balaskó Tünde, Karádi Richárd 68; 22‐24. Cseke Zsuzsa, Ifj. Zsiros András, Paál Krisztina 65; 25‐26. Borsodi Rita, Fodor Bea 64; 27. Major Tibor 62; 28‐29. Várady Gergő, Vörös 827 Imre 61; 30‐31. Gaál Balázs, Néveri Richárd 60; 32‐36. Csordás Péter, Gönczi Orsolya, Hidi János, Major Csaba, Zámbó Tibor 59; 37‐39. Boja Bence, Kónya Ágnes, Szarvas György 57; 40‐41. Homolya Dániel, Nagy 176 Ilona 56; 42. Jenei Piroska 55; 43‐47. Ádám Vera, Balogh 742 Zoltán, Fábián Mihály, Lipusz Gabriella, Vaik Zsuzsanna 54; 48‐52. Fábián Nóra, Kapitány Eszter, Szabó Anett, Szandrocha Kamilla, Till Sára 53; 53‐56. Györkei Györgyi, Kecskés Tamás, Mátyási István, Pusztai Zoltán 52; 57‐58. Jánosi Gergely, Vizi Orsolya 51; 59‐63. Csizmadia László, Dombi Gábor, Koscsó Orsolya, Kovács 786 Róbert, Kőműves Balázs 50; 64‐66. Brezovich Károly, Geller Attila, Tóth 235 Ádám 48; 67‐69. Mile Veronika, Németh Lóránt, Verebes Boglárka 47; 70‐74. Bozsó Beatrix, Gyenes Zoltán, Madácsi Roland, Petrimán Zita, Szőke Andrea 46; 75‐76. Klausz Krisztián, Penkalo Oxána 45; 77‐79. Batki Attila, Lénárt Zoltán, Salamon András 44; 80‐84. Harmati Péter, Horváth Balázs, Kocsis Bence, Koren Balázs, Kotnyek Krisztina 43; 85‐86. Sándor Zsuzsa, Serény András 42; 87‐90. Fekete Orsolya, Lakatos László, Ozsvárt Katalin, Vajda István 41; 91‐94. Benke András, Gombár Zsolt, Hegedűs László, Szilágyi Judit 40; 95‐99. Kondora Szilárd, Repcsényi Attila, Stubnya Gábor, Varga Gusztáv, Vincicki Norbert 39; 100‐105. Ambrus István, Balogh Virág, Czimmermann Péter, Kiss Gábor, Molnár Rita, Pusztafalvi Zoltán 38; 106‐107. Gódor Győző, Kerepesy Krisztián 37; 108‐109. Drágár Valéria, Pálfi Nóra 36; 110‐114. Bálint Imre, Fazekas Rita, Havas Andrea, Pálóczi Anita, Tótin Ágnes 35; 115‐120. Csikvári András, Gaál Károly, Kőhalmi Dóra, Molnár Marianna, Tóth 808 Viktória, Vidor Anna 34; 121‐124. Hegyközi József, Miszkuj Tünde, Soós Gergely, Szabados Péter 33; 125‐131. Dedinszky Zsófia, Farkas 573 Tivadar, Kazup Gábor, Kunszt Árpád, Nagy Róbert, Sebestyén Hajnalka, Szász Edit 32; 132‐142. Baksa Péter, Baranyi Zsuzsanna, Farkas Zoltán, Hauberger Anita, Lencsés Zoltán, Roszik János, Sólyom László, Szabó 356 Norbert, Szabó 555 Krisztián, Timár Norbert, Tóth 128 László 31; 143‐148. Asztalos Viktor, Biró 666 József, Germán László, Gincsai János, Kovács 137 Rudolf, Szász Bence 30; 149‐159. Boda József, Bódis Bernadett, Füredi Zoltán, Hegyi Veronika, Juhász 279 Balázs, Kispál István, Kovács 314 Ákos, Lambert Zoltán Krisztián, Sebők Katalin, Tóth Péter, Turkus Előd Barna 29; 160‐168. Balázs Erzsébet, Bársony László, Diriczi Krisztián, Kollár Katalin, Kovách Kornél, Kovács 321 Judit, Kusper Krisztián, Magyar Eszter, Piros Petra 28; 169‐174. Gyöngy Eszter, Kiss Laura, Nagy 791 Péter, Pikó Andrea, Pohobics Erika, Szávai Katalin 27; 175‐180. Bordy Csongor, Hanák Balázs, Hortobágyi Ágnes, Horváth 311 Attila, Jáki Szilvia, Kutnyánszki Miklós 26; 181‐185. Bánhelyi Balázs, Bognár 811 Attila, Magyaródi Márk, Máté Péter, Terék Zsolt 25; 186‐193. Horváth Anett, Nagy László, Schlosser Katalin, Szedlák Orsolya, Szűcs Attila, Varga 815 Péter, Vincze Zoltán, Vörös Bernadett 24; 194‐204. Ács Attila, Barancsi Gábor András, Csernik Tamás, Fekete Zsuzsanna, Ivanecz Mónika, Lányi Árpád, Martel Réka, Papp Beáta Andrea, Perényi Áron, Selyem Zoltán, Strumperger Viktória 23; 205‐220. Árvay Angelika, Átali Krisztina, Barcza Gergely, Barta Csilla, Bodrovics Péter, Dályay Virág, Fehér Dóra, Lele János, Németh Szilvia, Poór Judit, Radnai Zoltán, Sápi Szilvia, Szőllősi Loránd, Vadai Mihály, Vajda Tamás, Zentai András 22; 221‐229. Kakula Zsolt, Krisch Róbert, Nagy 947 Ádám, Sasi Nagy Júlia, Szekeres Dóra, Szőllősi István, Szűcs Edina, Titkos Alexandra, Varga Attila 21; 230‐240. Bakó Zsuzsanna, Bíró Ádám, Dörnyei Mariann, Kalfmann Petra, Kiss Tamás, Kovács 128 Gabriella, Nagy 333 Balázs, Papp 593 Éva, Parti András, Szablics Bálint, Váry Mátyás 20; 241‐254. Abonyi Zsolt, Bene Koppány, Harcsás Katalin, Hatos István, Márkus Eszter, Mátó István, Nagy 751 Márton, Nagy István, Patyi Mária, Selényi Péter, Szabó István, Szathmáry Király Pál, Újsághy Erzsébet, Zöldy Erika 19; 255‐270. Bándi Andrea Kinga, Braun Gábor, Csökmei Krisztina, Dombrádi Endre, Dunai Klaudia, Fülep Dávid, Gyurica Gábor, Higyed Gábor, Nagy 999 István, Pálfalvi Tamás, Pintér Lajos, Stamler Bernadett, Szarvas Borbála, Takács Mária, Tészás Alexandra, Tóth Csaba 18; 271‐280. Bilau Zoltán, Birkás József, Forgó Anna Orsolya, Gáli Gergely, Illés Szabolcs, Juhász Tamás, Kaukál Terézia, Szalontai Gábor, Szirák Szabolcs, Szőts Andrea 17; 281‐290. Árva Zsuzsanna, Balaton Géza, Borkó Rezső, Faragó Tímea, Gaál Zoltán, Juhász Tímea, Kovács Krisztián, Kürthy Mónika, Papp Gabriella, Szakál Norbert 16; 291‐303. Bódogh Zsuzsanna, Csonka Emil, Dunai Szilvia, Havasi Mónika, Monos András, Nagy 987 Péter, Pacskó Ágnes, Pecsenye László, Steinbach Gábor, Szabó Tibor Balázs, Szmola Roland, Tóvizi Mariann, Végh Dávid 15 pont. Kevesebb pontja van 435 versenyzőnek.

 
II. osztályosok

1. Pap Gyula 123; 2. Gáspár László 110; 3. Frenkel Péter 108; 4. Nyakas Péter 107; 5. Megyeri Csaba 105; 6. Fejős Ibolya 104; 7. Reviczky Ágnes 102; 8‐9. Pintér Dömötör, Puskás Péter 99; 10. Formanek Csaba 97; 11. Czirok Levente 96; 12. Muth Lóránt 95; 13. Völgyi István 93; 14. Várkonyi Péter 91; 15. Fazekas Borbála 89; 16. Kiss 313 László 85; 17. Ács Krisztina 84; 18. Németh 713 Balázs 83; 19. Sragner László 81; 20. Laczó Tibor 80; 21‐22. Papp Ágnes, Rózsás Balázs 78; 23‐26. Jakabfy Tamás, Kardos 500 Gergely, Lukács Gyula, Székely László 76; 27. Szabó Gergely 75; 28. Gyurkó L. Gergely 74; 29. Jeszenszky Gyula 73; 30‐31. Treer Albert, Zöldy Balázs 72; 32. Moldoványi Nóra 71; 33. Tóth Szabolcs 70; 34. Szilágyi Jenő 69; 35‐36. Krizsán Árpád, Visontai Mirkó 68; 37‐41. Forster Tamás, Mátrai Tamás, Sári Nóra, Sulyok Ádám, Übelhart István 67; 42‐45. Baumgartner Klaudia, Szántó Richárd, Vőneki Csaba, Zakariás Ildikó 66; 46‐47. Kántor László, Rohonczi Viktória 65; 48‐49. Kacsuk Zsófia, Rudolf Gábor 64; 50‐51. Ács Róbert, Klausz Zoltán 63; 52‐53. Bakonyi Gábor, Burai Éva 61; 54. Zalán András 60; 55. Koncz Imre 59; 56‐59. Balogh András Miklós, Becker Ágoston, Nagy Margit, Varga Haszonits István 58; 60. Cser Róbert 57; 61. Hajdú Gábor 56; 62. Lőrincz Ildikó 55; 63‐65. Bencsik Tamás, Kocsis Ágota, Sallai Krisztina Katalin 53; 66‐69. Bartha Sándor, Berényi Ágnes, Szécsi Gábor, Szépszó Gabriella 52; 70‐74. Ács Gábor, Erdélyi Tibor, Mika Péter, Nagy Attila, Tóth Erika 51; 75‐76. Csillag Zita, Penkaló Alex 50; 77‐80. Erdélyi Gábor, Juhász Zsófia, Kutalik Zoltán, Simonkay Sándor 49; 81‐85. Csonka Dorottya, Czinczinger Andrea, Kustán Szabolcs, Nyilas Gábor, Sasvári Valéria 48; 86‐90. Jalsovszky Tamás, Mátyás Péter, Opor Károly, Széles Zsolt, Vidovics Zoltán 46; 91‐92. Hosszú Miklós, Zöld Márton 45; 93‐95. Csicsvári Attila, Hunyadi Viktória, Tóth 126 Tünde 44; 96‐101. Diósy Tamás, Gacsal Gergely, Nagy Anetta, Pákolicz Orsolya, Szabó 286 Áron, Zsitva Miklós 43; 102‐107. Békési Tamás, Kassai Gábor, Kormos Tamás, Majtényi Csilla, Molnár 978 Attila, Pacsi László 42; 108‐110. Miklós Balázs, Ritz Attila, Szűcs Balázs 41; 111‐121. Egri Győző, Földi Zsuzsa, Geiger András, Gellén Rudolf, Hekli Szabina, Jáger Márta, Olasz Róbert, Pataki 912 István, Petz Tímea, Szakony Péter, Ticz Veronika 40; 122‐126. Bozsáky Tamás, Erdélyi Gáspár, Hauser Stefanie Elisabeth, Szentiványi Eszter, Tóth 402 László 39; 127‐136. Ábrahám Gergely, Balogh 213 Beatrix, Gál István, Kerényi Kristóf, Németh Csaba, Pünkösti Anikó, Richter János, Salamon Balázs, Szabó 112 Norbert, Újhelyi Tamara 38; 137‐141. Balatoni Dénes, Göndri Nagy János, Kontra Gergely, Pernyész Péter, Varga 124 Eszter 37; 142‐147. Csemán Attila, Kelemen Szilvia, Konstanzer Balázs, Kovács 129 András, Madarász József, Ujhelyi Gábor 36; 148‐153. Balogh Péter, Juhász Orsolya, Ötvös Gergely, Szilágyi Ágnes, Szita István, Vaszari Viktor 35; 154‐160. Bojti Beáta, Horváth György, Korcsmáros Aliz, Péter Zsolt, Sorok Eszter, Szőts Zoltán, Vánik Edit 34; 161‐166. Felszeghy Bálint, Horváth Teodor, Lada Nikolett, Mocsnik Andrea, Réfi Veronika, Szabó 776 Balázs 33; 167‐174. Babucs András Máté, Dulai Tibor, Éreth Attila, Fejes Eszter, Garai Gyula, Havas Dávid, Kovács 229 Gábor, Marton Henrietta 32; 175‐188. Baksa Judit, Balogh Tibor, Boldoczki János, Horváth 810 László, Horváth Árpád, Keszthelyi Bernadett, Kovács 629 Eszter, Labó Gergely, Rigler Vivien, Stoll László, Taba Györgyi, Tóth Mihály András, Vásárhelyi Nóra, Vincze László 31; 189‐190. Nagy Levente, Volf Barna 30; 191‐200. Csizmazia Gábor, Deme Roland, Eisler Viktor, Fedor Zoltán, Imecs Dániel, Krkos Szabolcs, Mohai Kinga, Papp Dániel, Verebélyi Péter, Zugschwert Szabolcs Róbert 29; 201‐212. Blaskovics Adrienn, Fekete Imre, Gallatz Orsolya, Hatvári Zsuzsanna, Hosszú Zsolt, Juhász Valentina, Nagy 167 Melinda, Nagy 555 Attila, Nagy Barnabás, Téglás Éva, Tóth Gyula, Tóth Lóránt 28; 213‐221. Csiszár Andrea, Csizek Tamás, Kesjár Edit, Kondor Viktória, Nagy Zoltán Lajos, Németh 625 András, Németh Miklós, Smudla Anikó, Üveges Szabolcs 27; 222‐231. Blaskó Ádám, Demkó László, Dévényi Eszter, Fancsali Szabolcs Levente, Kiss 478 Gábor, Pesti Csaba, Rácz Melinda, Szász András, Török András, Vázsonyi Miklós 26; 232‐240. Besenyi Péter, Csapó Krisztina, Czmerk András, Dobos Ágnes, Kedves Dóra, Keszei Zoltán, Németh Miklós, Svidró Zsuzsanna, Varró Gergely 25; 241‐246. Abou Abdo Tamás, Csekes Anikó, Nagy 179 Szabolcs, Plachy Emese, Sonkoly Balázs, Sosna Sebastian 24; 247‐262. Berczeli Péter, Drexler Gábor, Gáborik István, Galántha Péter, Gáll Tamás, Hochsteiger Ákos, Lukács Péter, Muskotál Adél, Oszetzky Dániel, Pándics Tamás, Prause István, Takács 365 Zoltán, Ujvári Anna, Varga 524 Áron, Vodila Csaba, Zigó István 23; 263‐272. Balla Péter, Balogh Endre, Blázsovics Henriett, Gregorich Gábor, Kenyeres Márton, Kincses Attila, Lukács Erika, Uher Máté, Visky Máté András, Zsizsó Magdolna 22; 273‐281. Csegedi Csaba, Fábián Gábor, Katz Gergely, Klutsch Örs, Lantos Tibor, Papp András, Sándor 999 Tamás, Szabó 228 Csaba, Szak Péter 21; 282‐284. Domonkos Zita, Vukics András, Wágner Péter 20; 285‐297. Angyal Gergely, Balázs Anita, Berki Csaba, Braun Gábor, Czibik András, Eőry Gábor, Erdélyi Szabolcs, Gerencsér Tünde, Kosztancsek Géza, Kovács 921 Dániel, Mészáros László, Molnár István, Nagy 874 Lajos 19; 298‐308. Áspán Nikoletta, Földes Judit, Gáspár 123 Anett, Gerbner Tamás, Gyenes András, Jurák András, Majdán Henriett, Orosz János, Sándor Attila, Tamás Szabolcs, Tóth Máté 18; 309‐319. Bakos Péter, Bali Tamás, Demeter Lóránt, Éliás Ágnes, Kiss Nikolett, Mihály András, Pintér Ottó, Salamon Gábor, Ujhelyi Ildikó, Vajda Szabolcs, Virányi Dániel 17; 320‐333. Balázs Gábor, Bíró Péter, Földi Orsolya, Fürst Anikó, Gruber Judit, Hans Zoltán, Kabai Eszter, Máté Antal, Moharos Máté, Páldy Csaba, Rivnyák László, Szebeni Piroska, Szédelyi Péter, Zsíros László 16; 334‐349. Asbóth János, Darvas Anikó, Fricska Nagy Adrienn, Harnos Adrienn, Imre Gábor, Joó András P., Joó Ede Levente, Kulcsár Attila, Marada Roland, Molnár Bence, Molnár Ferenc, Nagy Balázs László, Oláh Júlianna, Szabó 128 István, Veigl Gábor, Verebély János 15 pont. Kevesebb pontja van 267 versenyzőnek.

 
 
Feladatok
 
 

 
Általános iskolások

1. Terpai Tamás 8. o.t. 68; 2. Horváth 202 Gábor 8. o.t. 57; 3. Hangya Balázs 8. o.t. 51; 4. Végh László 8. o.t. 31; 5. Pap Júlia 8. o.t. 23; 6. Németh 627 András 8. o.t. 13; 7. Gueth Krisztián 8. o.t. 9; 8. Szabó Levente 7. o.t. 7; 9. Devecsery András 8. o.t. 6; 10‐14. Máder Attila 8. o.t., Petz Norbert 7. o.t., Poronyi Gábor 8. o.t., Tar Zsolt 8. o.t., Varga 007 István 8. o.t. 5 pont. Kevesebb pontja van 12 versenyzőnek.

 
I. osztályosok

1. Méder Áron 58; 2. Nyul Gábor 46; 3. Szabó Jácint 40; 4. Batári Csaba 20; 5. Papp Eszter 19; 6. Lányi Árpád 17; 7. Bene Koppány 14; 8‐9. Katona Zsolt, Sápi Szilvia 13; 10. Butyka Zsolt 10; 11‐12. Bakonyi Gábor, Parti András 9; 13‐14. Repcsényi Attila, Vajda Tamás 8; 15. Zubcsek Péter Pál 7; 16. Dargó Eszter 6; 17‐21. Braun Gábor, Fodor Bea, Gyenes Zoltán, Kántor Róbert, Szakály Sándor 5 pont. Kevesebb pontja van 36 versenyzőnek.

 
II. osztályosok
1. Pap Gyula 76; 2. Braun Gábor 73; 3. Szente Márk Zsombor 71; 4. Visontai Mirkó 67; 5. Frenkel Péter 53; 6. Pólik Imre 49; 7‐8. Mátrai Tamás, Zöldy Balázs 48; 9. Megyeri Csaba 46; 10. Prause István 44; 11‐12. Bozsáky Tamás, Szita István 40; 13. Formanek Csaba 39; 14. Übelhart István 38; 15‐16. Babucs András Máté, Szabó Gergely 33; 17‐18. Diósy Tamás, Jalsovszky Tamás 28; 19. Vőneki Csaba 27; 20‐21. Andrássy Zsuzsanna, Treer Albert 26; 22‐24. Demkó László, Kardos 500 Gergely, Sándor Attila 25; 25‐28. Hosszú Miklós, Németh 713 Balázs, Sári Nóra, Uher Máté 22; 29‐31. Erdélyi Gáspár, Kiss 313 László, Klutsch Örs 21; 32. Zöld Márton 20; 33. Várkonyi Péter 19; 34‐35. Hrebik Szilárd, Szántó Richárd 17; 36‐40. Farkas 926 Gábor, Gáspár László, Lukács Gyula, Nagy Margit, Ujhelyi Gábor 16; 41‐45. Joó András P., Koncz Imre, Kopecsni György, Mészáros László, Pesti Csaba 15; 46‐49. Gyetván Dániel, Kis 373 Róbert, Papp Ágnes, Szépszó Gabriella 14; 50‐52. Németh 625 András, Péter József, Szőts Zoltán 13; 53‐55. Labó Gergely, Péter Zsolt, Sasvári Valéria 12; 56. Maraffai 001 Tamás 11; 57‐59. Jáger Márta, Orlovits Zsanett, Smudla Anikó 10 pont. Kevesebb pontja van 69 versenyzőnek.

III. osztályosok

1. Elek Péter 123; 2. Véber Miklós 122; 3. Tóth Gábor Zsolt 120; 4. Burcsi Péter 118; 5. Makai Márton 117; 6. Kovács Baldvin 115; 7. Vörös 923 Zoltán 110; 8. Szőke Ervin 109; 9‐11. Gröller Ákos, Rozmán András, Ugron Balázs 106; 12. Ruzsa Gábor 104; 13. Perényi Márton 103; 14‐15. Hegedűs Márton, Sánta Zsuzsa 95; 16. Lolbert Tamás 94; 17‐18. Orbán András, Tóth 552 Péter 91; 19‐20. Becker Johanna, Szabó 999 Dénes 88; 21‐22. Mann Zoltán, Varga 892 Tamás 84; 23‐24. Kozma Róbert, Peltz Csaba 83; 25. Sági Krisztián 82; 26. Szász 277 Nóra 79; 27. Szobonya László 78; 28‐29. Hegyi Barnabás, Király 621 Csaba 76; 30‐33. Bárász Tamás, Fejes Tóth Péter, Gyukics Mihály, Kiss 890 Márton 75; 34‐35. Fekete Zsolt, Kovács 932 András 72; 36. Járási István 69; 37. Gerő Tamás Miklós 66; 38. Csávás Csaba 65; 39. Tóth 424 Mariann 64; 40. Bárász Mihály 63; 41‐42. Jerk Balázs, Urbancsek Tamás 62; 43‐44. Kiss Ádám, Krajcsovicz Éva 61; 45‐47. Kucsera Judit, Lőrinczi Ferenc, Molnár László 60; 48‐50. Koppány Csaba, Solymos Róbert, Zábrádi Zoltán 58; 51. Rozsnyai Ádám 57; 52. Fazekas 123 Zoltán 56; 53‐54. Eöri János, Vaszil Krisztina 54; 55‐58. Józsa Balázs, Mészáros Judit, Nagy Szilvia, Verbőczy Zsolt 53; 59‐62. Bagdi Szilvia, Csabina Tamás, Hevér Barbara, Tarján Péter 52; 63. Hoitsy Sándor 51; 64‐66. Balogh Sándor, Czirók Dénes, Kurucz Zoltán 50; 67. Horváth 314 Zoltán 49; 68‐69. Bóna Gábor, Lakatos Roland 48; 70‐73. Pápay Mihály, Röst Gergely, Siket István, Szabó Ádám 46; 74‐75. Harangozó Csaba, Szeredi Tamás 45; 76‐77. Barsi László, Kováts Mónika 44; 78. Ondi Attila 43; 79. Pásztor József 42; 80. Kerekes Péter 41; 81. Csekő Lehel 40; 82‐83. Kapornai Ágnes, Molnár 044 Tamás 39; 84. Holcsek Balázs 37; 85‐90. Beer Andrea, Csukás Csongor, Hegyi Sándor, Nagy 302 Tamás, Vigh László, Zsigmond Viktor 36; 91‐92. Garas Gusztáv, Ökördi Kornél 35; 93‐95. Hanák Dávid, Havasi Ferenc, Pallinger Ágnes 34; 96‐99. Csányi Eszter, Klincsik Attila, Szentesi Krisztián, Szűrös Krisztina 33; 100‐101. Kott Zoltán, Papp Ágnes 32; 102‐103. Szabó Annamária, Tigyi István 31; 104‐105. Héri Géza, Lestyán Zsolt 30; 106‐107. Bauer Péter, Kőrösi Balázs 29; 108‐111. Badacsonyi Bence, Fehérvári 901 András, Hollós Péter, Nagypál Noémi 28; 112‐113. Harangozó Gábor, Kiss 143 Beáta 27; 114‐123. Bujdosó Ildikó, Csernák Orsolya, Jarábik Béla, Kovács 666 Balázs, Krajcsovicz Edit, Lőrincz László, Mihácsi Melinda, Nagy István, Nagy Zoltán Zsolt, Tóth 391 Csaba 26; 124‐132. Barkó Rita, Bozóki Sándor, Dömötör Edit, Erdőfi Dániel, Fintha Attila, Homoki István, Kocsis Zoltán, Kramcsák Gyöngyi, Taba Zsuzsanna 25; 133‐137. Borsi Zsolt, Fülöp Levente, Kálmán Barnabás, Pesti Kornél, Zaupper Bence 24; 138‐146. Fekete Ildikó, Horváth 228 Imre, Kiss 187 Béla, Kocsis 417 Pál, Matuz Mária, Orosz Eszter, Sarkadi László, Tóth 234 Lajos, Vereszki Péter 23; 147‐153. Balogh 789 Sándor, Bartalos Máté, Bodnár Adám, Espák Miklós, Pintér Szabolcs, Schneider Norbert János, Sneider Zoltán 22; 154‐156. Demeter József, Heringer Dávid, Liktor Erzsébet 21; 157‐160. Groll Ottó, Juhász Dóra, Matits Viktor, Treer Zoltán 20; 161‐166. Dárdai Balázs, Karacs Kristóf, Keresztyén Ildikó, Kovács Ágnes, Kovács Levente, Vaskó András 19; 167‐174. Anghelyi László, Bangócs Gergely, Czirbus Edit, Ferenczi Tibor, Hegedűs Éva, Sándor András, Szabó Gábor, Törös Attila 18; 175‐179. Barna Zoltán, Barta Roland, Hajagos Csaba, Juhász Árpád, Minárik György 17; 180‐186. Galajda Xénia, Harangi Brigitta, Horváth 589 Tamás, Mogyorósy Eszter Réka, Sipos Tamás, Vodila Noémi, Vörös Gergely 16; 187‐196. Buczkó Melinda Katalin, Cserepes Sándor, Fábián András, Gonda Péter, Koncz Gergely, Láng Orsolya, Misják Fanni, Pogács Gabriella, Szilágyi Dániel, Takács Krisztián 15 pont. Kevesebb pontja van 159 versenyzőnek.

 
IV. osztályosok

1. Farkas Illés 95; 2. Erdélyi László 89; 3. Valkó Benedek 87; 4‐5. Farkas 248 Péter, Szádeczky-Kardoss Szabolcs 83; 6‐7. Lovász Zoltán, Nagy 733 Katalin 80; 8. Ehreth Imre 78; 9. Németh Zoltán 74; 10‐12. Hegedűs Viktor, Kardkovács Zsolt Tivadar, Séllei Béla 73; 13. Duzmath Zsolt 72; 14. Torma Péter 71; 15‐16. Galácz Ábel, Horváth 123 István 69; 17. Puskás Zsolt 68; 18‐19. Dombi Gergely, Gilyén Péter 66; 20. Kováts Antal 65; 21. Bánn Richárd 64; 22. Gémes Tamás 63; 23. Radnóti Gergely 61; 24‐25. Bámer Balázs, Répás Csaba 60; 26. Raisz Dávid 59; 27. Ujhelyi László 58; 28‐29. Greguska Tamás, Mile István 57; 30‐32. Klein Krisztina, Nagy Béla, Orosz Judit 56; 33. Somogyi Balázs 54; 34‐36. Csorba István, Kerekes Tamás, Nagy Vilmos 53; 37‐39. Csiki Tibor Zoltán, Kiss 137 Zoltán, Majlender Péter 52; 40‐41. Csibi Attila, Herényi Gergely 51; 42‐43. Krausz Katalin, Takács Attila 49; 44. Kondor József 48; 45‐50. Bendik Marcell, Katona 127 János, Kósa Gyula, Kovács Helga Zita, Rózsa Gábor, Szabó 121 Gergő 47; 51‐52. Szávai Gergely, Tejfel Máté 46; 53. Bodon Ferenc 45; 54‐55. Márton Izabella, Mihajlik György 44; 56‐58. Fias Norbert, Gólya Barbara, Repcsényi Zoltán 43; 59‐62. Bakonyi Zoltán, Bende Gabriella, Horváth Károly, Szailer Tamás 42; 63‐64. Béczi Rita, Homor Ildikó 40; 65. Simonics Gábor 39; 66. Szabadszállási Tibor 38; 67. Dinnyés Mónika 37; 68‐69. Orosz László, Varga 111 Éva 36; 70. Lengyel 139 Krisztián 35; 71‐72. Bakos Viktor, Szabolcs Árpád 34; 73‐74. Endrődi Csilla, Karácsony 219 Viktória 33; 75‐76. Ésik Róbert, Pesti Borbála Klára 32; 77‐80. Ifj. P.Tóth Béla, Némedi Richárd, Polgár Csaba, Vadkerti Krisztián 31; 81‐82. Császár Miklós, Tóth Bálint 30; 83‐87. Bánhalmi András, Hirdi László, Imrek Viktor, Székelyhidi László, Váry Péter 29; 88‐90. Bognár Attila, Halmos Gábor, Major Tibor 28; 91‐94. Gellér Zsolt, Jászberényi Áron, Lakatos Benjamin, Papp 123 Zoltán 27; 95‐96. Diviánszky Péter, Schaffer Balázs 26; 97‐99. Jerzsabek György, Keller András, Vadas Tamás 25; 100. Schneider 616 János 24; 101‐103. Mátrai Janka, Németh 456 Szabolcs, Prohoveau Cornel 23; 104‐105. Puskás Csaba, Somogyi Balázs 22; 106. Szabó Lajos 21; 107‐108. Gaál László, Németh 177 Zsuzsanna 20; 109‐110. Horváth Gergely, Körtvélyesi Zsolt 19; 111‐113. Báthori Krisztián, Kis Tóth Balázs, Nagy 832 Enikő 18; 114‐115. Csibi Ferenc, Vecsera Gábor 17; 116‐119. Németh 666 Sándor, Sári Bence, Szabó 248 Attila, Viszmeg Edit 16; 120‐123. Balázs Viktor, Szarvas Ferenc, Szilvai Attila, Tóbiás 103 Zoltán 15 pont. Kevesebb pontja van 51 versenyzőnek.

 
 
C gyakorlatok
 
 


1. Hajdú Viktória III. o.t. 57; 2. Bakos Viktor IV. o.t. 56; 3‐5. Császár Miklós IV. o.t., Egyed Gábor III. o.t., Simonics Gábor IV. o.t. 54; 6‐9. Majlender Péter IV. o.t., Németh László IV. o.t., Sebők Tamás IV. o.t., Végh László 8. o.t. 53; 10‐13. Dezső Zsuzsanna II. o.t., Gelencsér András IV. o.t., Moldoványi Nóra II. o.t., Terpai Tamás 8. o.t. 52; 14‐15. Gyarmati Csaba III. o.t., Kondor József IV. o.t. 51; 16‐20. Borbély Eszter IV. o.t., Hegedűs Dalma II. o.t., Máthé Tamás IV. o.t., Nagy Margit II. o.t., Sarlós 151 Ferenc I. o.t. 50; 21‐23. Dezső Andrea I. o.t., Kolláth Kornél III. o.t., Nagy 408 Andrea III. o.t. 49; 24‐28. Dévényi Eszter II. o.t., Lőrinczi Ferenc III. o.t., Méder Áron I. o.t., Pastyik Noémi III. o.t., Szita István II. o.t. 48; 29‐33. Béczi Rita IV. o.t., Mánya Virág III. o.t., Papp Eszter I. o.t., Szarvas Ferenc IV. o.t., Víg Anikó II. o.t. 47; 34‐41. Auffenberg Noémi IV. o.t., Bujdosó Ildikó III. o.t., Csibi Attila IV. o.t., Honvári István IV. o.t., Horváth 202 Gábor 8. o.t., Márton Izabella IV. o.t., Szedmák Diána III. o.t., Zöldy Balázs II. o.t. 46; 42‐47. Fülöp Levente III. o.t., Gaál Adrienn IV. o.t., Némedi Richárd IV. o.t., Paál Judit IV. o.t., Sasvári Valéria II. o.t., Tuza Orsolya III. o.t. 45; 48‐52. Kovács Helga Zita IV. o.t., Mihálffy Tamás III. o.t., Sebestyén Dezső IV. o.t., Varga Eszter III. o.t., Végh Dusánka IV. o.t. 44; 53‐56. Bakonyi Zoltán IV. o.t., Fejes Eszter II. o.t., Jáger Márta II. o.t., Oláh Tünde II. o.t. 43; 57‐61. Gonda Péter III. o.t., Inkovics Gábor IV. o.t., Kiss 405 Attila IV. o.t., Pető Péter III. o.t., Svéger Erzsébet III. o.t. 42; 62‐64. Kocsis 417 Pál III. o.t., Kovács Emőke III. o.t., Rácz Enikő III. o.t. 41; 65‐71. Bagdi Szilvia III. o.t., Baranyai Balázs II. o.t., Bojcán Tamás II. o.t., Dinnyés Mónika IV. o.t., Heringer Dávid III. o.t., Rákos Miklós IV. o.t., Szederkényi Judit IV. o.t. 40; 72‐76. Bakonyi Péter III. o.t., Bicsák Attila III. o.t., Fejes Zsuzsanna IV. o.t., Major András I. o.t., Schumayer Dániel IV. o.t. 39; 77‐89. Andor Balázs II. o.t., Csatári Zoltán IV. o.t., Hímer Zsuzsanna III. o.t., Jalsovszky Tamás II. o.t., Kálmán Krisztina III. o.t., Kiss 209 András II. o.t., Korán Gabriella II. o.t., Mészáros Melinda IV. o.t., Nagy Zoltán Zsolt III. o.t., Nagypál Noémi III. o.t., Papp Ágnes II. o.t., Ring Ildikó II. o.t., Topa Zoltán I. o.t. 38; 90‐106. Baranyai Szabolcs III. o.t., Berencsi Attila IV. o.t., Boros Margit II. o.t., Brill Andrea III. o.t., Gueth Krisztián 8. o.t., Gulyás Erika IV. o.t., Kuti Marietta III. o.t., Lakatos Krisztián IV. o.t., Neff Roland III. o.t., Polgár Csaba IV. o.t., Rajnai Márk III. o.t., Rill Ádám III. o.t., Sándor Attila II. o.t., Szanyi Nóra III. o.t., Szilágyi Dániel III. o.t., Ulrich Gyula IV. o.t., Zaupper Bence III. o.t. 37; 107‐116. Benkó Tamás II. o.t., Csintalan Gergely IV. o.t., Dárdai Balázs III. o.t., Gyetván Dániel II. o.t., Kott Zoltán III. o.t., Pleszkán Krisztina IV. o.t., Szabó Gábor III. o.t., Temesvári Péter III. o.t., Vaik Zsuzsanna I. o.t., Vereszki Péter III. o.t. 36; 117‐126. Dezső Balázs 7. o.t., Fazekas 193 Péter III. o.t., Jarábik Béla III. o.t., Keller László I. o.t., Kovács Adrián 8. o.t., Pelcz Mária IV. o.t., Révész Roland IV. o.t., Sarinay Dávid II. o.t., Szilágyi Judit I. o.t., Wéber Tamás IV. o.t. 35; 127‐135. Brezniczky János II. o.t., Danczik Edit III. o.t., Gregor Eszter IV. o.t., Horváth 589 Tamás III. o.t., Kovács Rita IV. o.t., Lakatos Béla III. o.t., Németh 323 Rita III. o.t., Orosz Eszter III. o.t., Pápai Tivadar 5. o.t. 34; 136‐145. Csatári Márta IV. o.t., Darnai Attila II. o.t., Gócza Katalin II. o.t., Hegyi Veronika I. o.t., Klutsch Örs II. o.t., Lehotai Gábor III. o.t., Péntek Gabriella IV. o.t., Regner Richárd III. o.t., Topolcsik Melinda IV. o.t., Zemán János IV. o.t. 33; 146‐152. Borsi Zsolt III. o.t., Paksi Beáta II. o.t., Papp Erika III. o.t., Polyák Zoltán IV. o.t., Solti Katalin Nóra III. o.t., Szita Éva IV. o.t., Vincicki Norbert I. o.t. 32; 153‐166. Bott Roland I. o.t., Csapó Adrián 8. o.t., Cseh Piroska IV. o.t., Gerdán Csongor IV. o.t., Horváth 228 Imre III. o.t., Huszár Gergely III. o.t., Kovács András I. o.t., Kulcsár Tamás III. o.t., Pósa Edit III. o.t., Szekeres Szilvia IV. o.t., Takács Anikó III. o.t., Tóth 877 István III. o.t., Váradi Szilárd IV. o.t., Várnai Ágnes III. o.t. 31; 167‐180. Benkő Adrienn III. o.t., Bozsáky Tamás II. o.t., Furján Katalin III. o.t., Ifj. P.Tóth Béla IV. o.t., Kiss Kincső I. o.t., Madarász József II. o.t., Németh 625 András II. o.t., Pozsgai Zita IV. o.t., Sári Bence IV. o.t., Szabadszállási Tibor IV. o.t., Varga 781 Sándor III. o.t., Varga Zsolt III. o.t., Víg Judit III. o.t., Zrínyi Vera IV. o.t. 30; 181‐192. Bálint Olivér II. o.t., Csabina Tamás III. o.t., Finta Györgyi III. o.t., Kaszás László I. o.t., Kiss 707 András IV. o.t., Kiss Katalin III. o.t., Kutalik Zoltán II. o.t., Major Balázs I. o.t., Minárik György III. o.t., Nagy 220 Tamás IV. o.t., Tóth Virág II. o.t., Vida Ivetta II. o.t. 29; 193‐206. Csathó Béla Zoltán I. o.t., Demkó László II. o.t., Dobra Sándor II. o.t., Guzmics Melinda III. o.t., Kiss 214 László III. o.t., Kiss 664 Balázs IV. o.t., Lukács Erika III. o.t., Márkus Erika III. o.t., Ócsai András II. o.t., Ormos Attila IV. o.t., Pál Andrea II. o.t., Szekszárdi Éva III. o.t., Sztupkay Gergely IV. o.t., Vörös Bernadett I. o.t. 28; 207‐220. Badacsonyi Réka I. o.t., Csűrös Ádám III. o.t., Geisz Gábor III. o.t., Hákli Tímea I. o.t., Handa Eszter III. o.t., Kaszás Eszter IV. o.t., Kecskés Bea IV. o.t., Könye Katalin III. o.t., Lakatos Balázs III. o.t., Lányi Árpád I. o.t., Marozsán Judit III. o.t., Sági László IV. o.t., Steszkál Imola II. o.t., Talamasz Csilla III. o.t. 27; 221‐233. Baji Zoltán II. o.t., Bákor Krisztina 7. o.t., Benke Szabó Viktor III. o.t., Berta Katalin IV. o.t., Bessenyei Kitti I. o.t., Faludi Péter II. o.t., Hiller Henrik IV. o.t., Kerékgyártó Edina II. o.t., Molnár Bence II. o.t., Pálfi Szilárd III. o.t., Szabó 444 Lajos IV. o.t., Verbovszki Andrea I. o.t., Vereczkey Mátyás III. o.t. 26; 234‐245. Badacsonyi Bence III. o.t., Caimacan Tünde 8. o.t., Jenei 101 István Attila IV. o.t., Kurta Péter László III. o.t., Majoros Imre IV. o.t., Orosz Zsófia I. o.t., Papp András III. o.t., Stubnya Gábor I. o.t., Szabó 226 Gábor III. o.t., Szécsi Beáta III. o.t., Varga Melinda IV. o.t., Zsély István Gyula IV. o.t. 25; 246‐258. Bódi Éva II. o.t., Diósy Tamás II. o.t., Domán Gábor IV. o.t., Fejérdy Győző IV. o.t., Korim Ferenc II. o.t., Lázár Ágota I. o.t., Lóki Gábor III. o.t., Matits Viktor III. o.t., Megál Zsolt III. o.t., Mihály András II. o.t., Parti Mónika IV. o.t., Sájer Eszter II. o.t., Szénási István Zsolt III. o.t. 24; 259‐276. Burkus Zsolt III. o.t., Dobó Eszter III. o.t., Egri Attila II. o.t., Fekete Attila II. o.t., Forrai Gábor II. o.t., Hikádi Attila III. o.t., Horváth Henrietta II. o.t., Kardos Dániel 8. o.t., Konok Edit III. o.t., Megyeri Zita II. o.t., Nagy 99 Zoltán IV. o.t., Sánta Krisztina IV. o.t., Süle Bálint II. o.t., Szabados Judit I. o.t., Szőllősi Csaba III. o.t., Tóth Gyöngyvér III. o.t., Tóth Tímea III. o.t., Ungai Diána I. o.t. 23; 277‐290. Bódi Péter IV. o.t., Györey Bernadett 8. o.t., Hanol Mónika III. o.t., Hegedűs Éva III. o.t., Konkoly Manrikó III. o.t., Kovács Károly III. o.t., Labádi Zoltán IV. o.t., Murguly Tamás II. o.t., Sasi Nagy Júlia I. o.t., Székely Nóra II. o.t., Szepesi Zoltán III. o.t., Tompa Nagyezsda III. o.t., Tóth Zoltán Sándor I. o.t., Zöldi Márta III. o.t. 22; 291‐300. Anga András III. o.t., Benes Zsolt I. o.t., Forgó Eszter III. o.t., Héder Hermina IV. o.t., Lázár Tímea I. o.t., Szabados Szabolcs IV. o.t., Vajda Tamás I. o.t., Vella Szilárd IV. o.t., Wagner Róbert II. o.t., Zsók Izabella III. o.t. 21; 301‐322. Arlett Margit III. o.t., Balogh Attila 8. o.t., Bontovics Ignácz II. o.t., Deckner Csaba 8. o.t., Fábián Gábor II. o.t., Hegedűs Vivien II. o.t., Hegyközi József I. o.t., Kardos Balázs II. o.t., Kasza Sándor IV. o.t., Kiss 777 Olivér IV. o.t., Kolozsvári József II. o.t., Lengyel Tibor I. o.t., Lisznyai Erika II. o.t., Nagy Ádám IV. o.t., Németh Anikó IV. o.t., Pókos Katalin IV. o.t., Schmidt Melinda IV. o.t., Schneider 616 János IV. o.t., Sipos Tamás III. o.t., Szepeshelyi Gerda II. o.t., Tóth 114 Éva III. o.t., Tóth Balázs IV. o.t. 20; 323‐346. Balogh Virág I. o.t., Berecz Dorottya I. o.t., Bognár 811 Attila I. o.t., Csák Péter IV. o.t., Csapó Krisztián II. o.t., Eigner Dóra III. o.t., Farkas Norbert III. o.t., Goldfinger Zita II. o.t., Hatos István I. o.t., Herdics Ákos IV. o.t., Hesz Gábor 8. o.t., Hevesi Tamás II. o.t., Horváth 111 Miklós IV. o.t., Lászlók Tamás I. o.t., Mihók Gábor I. o.t., Molnár 733 Csaba 8. o.t., Nagy 751 Márton I. o.t., Oberritter Henriett IV. o.t., Péter Cecília IV. o.t., Pozsgai Péter IV. o.t., Székely Kristóf II. o.t., Szekér Róbert III. o.t., Tar Zsolt 8. o.t., Tóth Eszter Judit III. o.t. 19; 347‐372. Balog Helga III. o.t., Bejek László III. o.t., Csipak Csilla IV. o.t., Dányádi Attila II. o.t., Dósa Ferenc IV. o.t., Farkas Gábor I. o.t., Forrai Miklós II. o.t., Gorcsa Anna II. o.t., Kardos Adél II. o.t., Kovács 490 Andrea III. o.t., Kovács Róbert III. o.t., Liska János 8. o.t., Lobisev Zoltán III. o.t., Marsi Mónika III. o.t., Mészáros Marcell III. o.t., Mézes László József III. o.t., Nagy Péter II. o.t., Pépel Henrietta II. o.t., Rácz János III. o.t., Reményi Krisztina III. o.t., Szabó 340 Péter III. o.t., Szkalák István III. o.t., Tóth Andrea III. o.t., Vincze Teodóra IV. o.t., Zöldy Erika I. o.t., Zubor Tibor III. o.t. 18; 373‐393. Beleznai Szabolcs II. o.t., Csige Péter II. o.t., Fodor 421 Tamás III. o.t., Gaál Tamás II. o.t., Gecsei Győző III. o.t., Györke Dániel IV. o.t., Horváth Gergely III. o.t., Horváth Lajos III. o.t., Jurák Zsuzsa I. o.t., Kulcsár Andrea II. o.t., Lengyel László IV. o.t., Matuk Gyöngyvér IV. o.t., Nagy István IV. o.t., Németh 501 András IV. o.t., Rábel Balázs I. o.t., Sindely 576 Dániel II. o.t., Sonkoly Péter 8. o.t., Szekeres Dóra I. o.t., Sziráki Katalin IV. o.t., Takács 166 Zsolt III. o.t., Telcs Borbála 8. o.t. 17; 394‐424. Aczél Balázs II. o.t., Alexa Zsolt III. o.t., Balogh György I. o.t., Beke Aliz II. o.t., Bochdolovszky László III. o.t., Buzás Gábor III. o.t., Csathó Béla I. o.t., Erdélyi Szabolcs II. o.t., Farkas 926 Gábor II. o.t., Farkas Krisztián IV. o.t., Firkó Tünde I. o.t., Gergelics Natália I. o.t., Gyöpös Noémi 8. o.t., Horváth János II. o.t., Hrebik Szilárd II. o.t., Ivánczi Barbara II. o.t., Kapolcsi Zsolt IV. o.t., Karádi Zoltán I. o.t., Keserű Mihály II. o.t., Kiss Andrea II. o.t., Kujbus Norbert III. o.t., Lakatos Tóth Andor II. o.t., Madarász Ádám 7. o.t., Migály Zsolt IV. o.t., Nemes Mariann I. o.t., Paksi Balázs II. o.t., Rozsnyai Katalin IV. o.t., Steinbach Gábor I. o.t., Szabó András III. o.t., Szentimrei Gergely I. o.t., Vajk Rita 8. o.t. 16; 425‐451. Balogh Mária III. o.t., Barcsik Tibor II. o.t., Békei Noémi I. o.t., Berki Csaba II. o.t., Buzás András II. o.t., Csernák Orsolya III. o.t., Csorna Szilvia II. o.t., Dóra Szabolcs III. o.t., Gerbner Tamás II. o.t., Hajdú Sándor III. o.t., Horváth Anita IV. o.t., Hunyadi Andrea III. o.t., Hübel Ágnes III. o.t., Kardos Gábor IV. o.t., Király Levente III. o.t., Majorovics Melinda III. o.t., Németh Viktória III. o.t., Pacskó Ágnes I. o.t., Pápai Nándor IV. o.t., Sebők Tamás II. o.t., Séra Tamás IV. o.t., Székelyhidi Gábor 8. o.t., Szemes Klára III. o.t., Szűcs Gábor II. o.t., Tóth 567 Balázs II. o.t., Váradi Beáta II. o.t., Vári Zsolt IV. o.t. 15 pont. Kevesebb pontja van 809 versenyzőnek.

 
 
Nehezebb feladatok
 
 

1. Burcsi Péter III. o.t. 42; 2. Tóth Gábor Zsolt III. o.t. 40; 3‐4. Gyarmati Katalin III. o.t., Valkó Benedek IV. o.t. 38; 5‐6. Braun Gábor II. o.t., Izsák Ferenc IV. o.t. 33; 7. Ujváry-Menyhárt Mónika IV. o.t. 30; 8. Pap Gyula II. o.t. 27; 9. Dombi Gergely IV. o.t. 26; 10. Makai Márton III. o.t. 24; 11. Póczos Barnabás III. o.t. 23; 12. Szádeczky-Kardoss Szabolcs IV. o.t. 20; 13. Farkas 248 Péter IV. o.t. 15; 14. Duzmath Zsolt IV. o.t. 14; 15. Elek Péter III. o.t. 13; 16. Puskás Zsolt IV. o.t. 11; 17. Perényi Márton III. o.t. 10; 18. Kiss 890 Márton III. o.t. 9; 19‐21. Bárász Mihály III. o.t., Kovács Baldvin III. o.t., Torma Péter IV. o.t. 6; 22‐29. Balogh Sándor III. o.t., Bárász Tamás III. o.t., Becker Johanna III. o.t., Frenkel Péter II. o.t., Joó András P. II. o.t., Kardkovács Zsolt Tivadar IV. o.t., Prohoveau Cornel IV. o.t., Séllei Béla IV. o.t. 5 pont. Kevesebb pontja van 24 versenyzőnek.