Cím: Az 1998/99. évi Arany Dániel Matematikai Tanulóverseny eredményei
Füzet: 1999/november, 462 - 466. oldal  PDF file
Témakör(ök): Arany Dániel

A szöveg csak Firefox böngészőben jelenik meg helyesen. Használja a fenti PDF file-ra mutató link-et a letöltésre.

KEZDŐK
I. kategória: Szakközépiskolások1mm

I. díj:Pszota Zsolt, Vác, Boronkay György Műszaki Szki. és Gimn., 
tanára: Fábián Gábor
II. díj:Sánta János, Nyíregyháza, Széchenyi István Közgazdasági Szki. 
tanára: Vágvölgyi Mária
Sipos Barnabás, Budapest, Trefort Ágoston Kéttannyelvű Szki., 
tanára: Csapó Judit
III. díj:Biczó Béla, Pécs, Zipernowsky Károly Ipari Szki., 
tanárai: Ivasinka Mátyásné, Németh József
Csontos Béla, Győr, Jedlik Ányos Informatikai Szki. és Gimn., 
tanára: Honti Dénesné
Csorba Zoltán, Eger, Neumann János Közgazdasági Szki., 
tanára: Pótáné Márton Mária
Varga Balázs, Budapest, Mechwart András Vasútközlekedési Szki., 
tanára: Zárbókné dr. Rimek Ilona


I. dicséret: 8‐10. Berg Viktor, Paks, Energetikai Szki., tanára: Árokszállási Eszter; Lővei Gábor, Budapest, Puskás Tivadar Távközlési Technikum, tanára: K. Szabó László; Szabolcsi Viktória, Budapest, Varga Jenő Közgazdasági Szki. és Gimn., tanára: Szilágyiné Zanati Anna;

II. dicséret: 11‐17. Ambach Balázs, Paks, Energetikai Szakképzési Intézet, tanára: Árokszállási Eszter; Ambrus Péter, Szeged, Körösy József Közgazdasági és Külkereskedelmi Szki., tanára: Jenei Mária; Kiss Tímea, Miskolc, Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szki., tanára: Kellei Istvánné; Kuczogi Gábor, Budapest, Bolyai János Fővárosi Gyakorló iskola, tanára; Buzogány Lászlóné; Kun Viktor, Budapest, Puskás Tivadar Távközlési Technikum, tanára: Szabó László; Nagy Péter, Nagykanizsa, Cserháti Sándor Szki., tanára: Kanizsáné Rezsek Mária; Téglár Csaba, Dunaújváros, Rudas Közgazdasági Középiskola, tanárai: Kácsor László, Horváth Éva.

 
 
II. kategória: Nem speciális matematika tantervű gimnáziumi tanulók
 
 


I. díj:Jesch Dávid, Nagykanizsa, Batthány Lajos Gimn., 
tanára: dr. Pintér Ferenc
II. díj:Csáky Attila, Kecskemét, Katona József Gimn., 
tanára: dr. Szablics Bálintné
Spancér Ilona, Nagykanizsa, Batthány Lajos Gimn., 
tanára: dr. Pintér Ferenc
Várnai Csilla, Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gimn., 
tanára: Pető Sándor
Várnai Tímea, Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gimn., 
tanára: Pető Sándor
III. díj:Asztalos Márk, Budapest, Piarista Gimn., 
tanára: Albert András
Botka Bea, Budapest, Veres Péter Gimn., 
tanára: Varga Mária
Drozdy Árpád, Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gimn., 
tanára: Morvai Éva
Körmendi Gyöngyi, Veszprém, Lovassy László Gimn., 
tanára: Arnhoffer Mihály



I. dicséret: 10. Csirmaz Viktor, Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn. és Szki., tanára: Deli Lajos; 11. Csötönyi Nóra, Bonyhád, Petőfi Sándor Gimn., tanára: Kovács Szabolcs; 12. Fejes József, Kiskunhalas, Bibó István Gimn., tanára: Váradi Krisztián; 13. Geszler Zoltán, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimn., tanára: Hámori Veronika; 14. Holicska Ádám, Budapest, Veres Péter Gimn., tanára: Márton Gábor; 15. Kiss Ákos, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimn., tanára: Hámori Veronika; 16. Kovács Gábor, Ózd, József Attila Gimn. és Eü. Szki., tanára: Tóth István; 17. Kövesi Nagy Dániel, Mohács, Kisfaludy Károly Gimn., tanára: Kunovszky István; 18. Maczó Péter, Sárospatak, Árpád vezér Gimn., tanára: Lencsés Anna; 19. Pajna Gabriella, Debrecen, Tóth Árpád Gimn., tanára: Dóry Zoltánné; 20. Regula Gergely, Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gimn., tanára: Kotek Gábor; 21. Tóth Ágnes, Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn. és Szki., tanára: Deli Lajos; 22. Wittner Lilla, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimn., tanára: Pogáts Ferenc.

II. dicséret: Ábel Dániel, Budapest, Németh László Gimn., tanára: Holló Gábor; Babos Tamás, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimn., tanára: Pogáts Ferenc; Bartha Gábor, Budapest, Eötvös József Gimn., tanára: Halász Ágnes; Gyökeres Ágnes, Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gimn., tanára: Kotek Gábor; Hamar Gergő, Dombóvár, Illyés Gyula Gimn., tanára: Mesterházyné dr. Illés Ágnes; Nagy János, Eger, Dobó István Gimn., tanára: Homolyáné Nagy Irma; Szabados Réka, Budapest, Eötvös József Gimn., tanára: Halász Ágnes; Vadász Péter, Pécs, Leöwey Klára Gimn., tanára: Kovács Ágnes.

 
 
III. kategória: Speciális matematika tantervű gimnáziumi tanulók
 
 

I. díj:Béky Bence, Fazekas Mihály Fővárosi Gyak. Gimn., 
tanárai: Fazakas Tünde, Táborné Vincze Márta, Surányi László, Montágh Balázs
II. díjHorváth Illés, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimn., 
tanárai: Fazakas Tünde, Táborné Vincze Márta
Zsbán Ambrus, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimn., 
tanárai: Fazakas Tünde, Táborné Vincze Márta
III. díj:Csikvári Péter, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimn., 
tanárai: Fazakas Tünde, Táborné Vincze Márta, Pósa Lajos, Montágh Balázs
Gerencsér Balázs, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimn., 
tanárai: Fazakas Tünde, Táborné Vincze Márta, Pósa Lajos
Harangi Viktor, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimn., 
tanárai: Fazakas Tünde, Táborné Vincze Márta, Pósa Lajos
Pallos Péter, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimn., 
tanárai: Fazakas Tünde, Táborné Vincze Márta
Tran Thanh Long, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimn., 
tanárai: Fazakas Tünde, Táborné Vincze Márta, Pósa Lajos


I. dicséret: 9‐10. Csordás Hunor, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimn., tanárai: Fazakas Tünde, Táborné Vincze Márta; Devecsery Ágnes, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimn., tanárai: Fazakas Tünde, Táborné Vincze Márta.


II. dicséret: 11‐14. Farkas Dóra, Veszprém, Lovassy László Gimn., tanárai: Békefi Zsuzsa, Pálffy Zoltán; Koreck Ferenc, Szeged, Radnóti Miklós Gimn., tanárai: Vincze István, Mike János; Kovács Erika Renáta, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimn., tanárai: Fazakas Tünde, Táborné Vincze Márta, Pósa Lajos, Surányi László; Zséger Ádám, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimn., tanárai: Fazakas Tünde, Táborné Vincze Márta, Pósa Lajos.


 
 
HALADÓK
 
I. kategória: Szakközépiskolások
 
 


I. díj:Pataki Gergely, Eger, Neumann János Közgazdasági Szki. és Gimn., 
tanára: Liptainé Reszegi Ágnes
II. díj:Perge István, Eger, Neumann János Közgazdasági Szki. és Gimn., 
tanára: Szakaliné Haraszti Éva
III. díj:Lestár Miklós, Budapest, II. Rákóczi Ferenc Fővárosi Gyakorló Közgazdasági Szki., 
tanára: Sallayné Jani Éva



Dicséret: 4‐5. Márton Albert, Eger, Neumann János Közgazdasági Szki. és Gimn., tanára: Szakaliné Haraszti Éva; Novák Ádám, Eger, Neumann János Közgazdasági Szki. és Gimn., tanára: Farkas Erzsébet.

 
 
II. kategória: Nem speciális matematika tantervű gimnáziumi tanulók
 
 


I. díj:Bohák András, Budapest, Evangélikus Gimnázium, 
tanára: Nagy-Baló András
Vörös László, Győr, Révai Miklós Gimnázium, 
tanárai: Zábrádiné Smierer Emília, Zsebők Ottó, Pósa Lajos.
II. díj:Pesti Gábor, Nagykanizsa, Batthány Lajos Gimnázium, 
tanára: Erdős Gábor
Zajdó Csaba, Debrecen, Tóth Árpád Gimnázium, 
tanára: Kovács Ákos
III. díj:Breuer János, Budapest, ELTE Apáczai Csere J. Gyak. Gimnázium, 
tanára: Sparingné Köves Ildikó
Joó Dániel, Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gimnázium, 
tanára: Papp Györgyné
Vannák Dzsamila, Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gimnázium, 
tanára: Sparingné Köves Ildikó



Dicséret: 8‐10. Boros M. Mátyás, Budapest, Veres Péter Gimnázium, tanára: Kötél Tamás; Vizer Tibor, Kecskemét, Piarista Gimnázium, tanára: Mikulás Domonkos; Zalán Péter, Budapest, Evangélikus Gimnázium, tanárai: Nagy-Baló András, dr. Dobos Krisztina, Laczkó László.

 
 
III. kategória: Speciális matematika tantervű gimnáziumi tanulók
 
 


I. díj:Ambrus Gergely, Szeged, Radnóti Miklós Gimnázium, 
tanárai: Mike János, Schultz János
Csereklei Gábor, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium, 
tanára: Laczkó László
Varjú Péter, Szeged, Radnóti Miklós Gimnázium, 
tanárai: Mike János, Schultz János
II. díj:Csirmaz Előd, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium, 
tanára: Laczkó László
Horváth György, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium, 
tanára: Laczkó László
III. díj:Nagy Dávid, Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium, 
tanára: Balázs Tivadar
Nagy Tamás, Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium, 
tanárai: Horváth Attila, Vadvári Tibor



I. dicséret: 8. Somogyi Tamás, Budapest, Szent István Gimnázium, tanárai: Paróczay József, Rácz János; 9. Végh Viktor, Szeged, Ságvári Endre Gimnázium, tanárai: Konfárné Nagy Klára, dr. Dobi János; 10. Czímer Gergő, Fazekas Mihály Fővárosi Gyak. Gimnázium, tanára: Laczkó László; 11. Szeti Balázs, Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium, tanárai: Mihályi Gyula, Budai Endre;



II. dicséret: 12. Gyurcsek András, Veszprém, Lovassy László Gimnázium, tanárai: Varga Vince, Békefi Zsuzsa; 13. Rokob András, Miskolc Földes Ferenc Gimnázium, tanárai: Gulyás Tibor, ifj. Szabó Kálmán; 14. Nagy Gergely, Veszprém, Lovassy László Gimnázium, tanárai: Varga Vince, Békefi Zsuzsa; 15. Földényi Tamás, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium, tanára: Laczkó László; 16. Poór Veronika, Budapest, Szent István Gimnázium, tanárai: Rácz János, Paróczai József; 17. Nagy Ádám, Budapest, Szent István Gimnázium, tanárai: Rácz János, Paróczai József; 18. Schmidt András, Budapest, Szent István Gimnázium, tanárai: Rácz János, Paróczai József;