Cím: A Fejér megyei középiskolások 1976. évi versenye
Füzet: 1976/május, 218. oldal  PDF file
Témakör(ök): Egyéb (KöMaL pontverseny is)

A szöveg csak Firefox böngészőben jelenik meg helyesen. Használja a fenti PDF file-ra mutató link-et a letöltésre.

Fejér megye az idén tavasszal is megrendezte hagyományos versenyét. Nyertesei közül a legjobbak voltak:

 

I. évfolyam
 

Szakosított matematika és fizika tantervű osztályok:
1. Nagy Gábor (Teleki B. Gimn.), 2. Szalay Teréz (József A. Gimn.), 3. Holup Zsuzsa (Teleki B. Gimn.), Rákos Gyula (Münnich F. Gimn.).
 

Szakközépiskolai osztályok:
1. Bódis Gyula (Ságvári E. Szakközépisk.)
 

II. évfolyam
 

Szakosított matematika tantervű osztályok:
1. Kocsis István (Teleki B. Gimn.), 2. Tőzsér Erika (Teleki B. Gimn.), 3. Sági Matild (Teleki B. Gimn.).
 

Általános tantervű gimnáziumi osztályok:
1. Varsányi Jenő (József A. Gimn.), 2, Horváth Tibor (József A. Gimn.), 3. Todenbier Anikó (József A. Gimn.).
 

Szakközépiskolai osztályok:
1. Tóth Csaba (Ságvári E. Szakközépisk.), 2. Wittmann Zoltán (Ságvári E. Szakközépisk.), 3. Jónás Károly (Ságvári E. Szakközépisk.).
 

III. évfolyam
 

Szakosított matematika tantervű osztályok:
1. Kolozsy András (Teleki B. Gimn.), 2. Ineze Gabriella (Teleki B. Gimn.), 3. Kiss Zsófia (Teleki B. Gimn.).
 

Általános tantervű gimnáziumi osztályok:
1. Ács Kurucz Ildikó (József A. Gimn.), 2. Kálmán Ferenc (József A. Gimn.), 3. Pincés János (József A. Gimn.).
 

Szakközépiskolai osztályok:
1. Gubics József (Ságvári E. Szakközépisk.), 2. Fehér Béta (Ságvári É. Szakközépisk.).
 

IV. évfolyam
 

Szakosított matematika tantervű osztályok:
1. Husvéti Tamás (Teleki B. Gimn.), 2. Berregi György (Teleki B. Gimn.), 3. Feigl Gyula (Teleki B. Gimn.).
 

Általános tantervű gimnáziumi osztályok:
1. Vajda István (József A. Gimn.), 2. Fábián Csaba (József A. Gimn.).
 

Szakközépiskolai osztályok:
1.‐2. Gugolya János (Ybl M. Szakközépisk.), 3. Tóth József (Ságvári E. Szakközépisk.).
Örömmel gratulálunk a versenyben részt vett tanulóknak és tanáraiknak.